Otylia Swim Camp

Olsztyn 2018

1.08 - 10.08.2019

Olsztyn to także miejscowość, w której debiutujemy z naszymi obozami, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będziemy chcieli tu wrócić. Nie będziemy mieszkali w centrum miasta – wybraliśmy na miejsce naszego obozu kampus Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego, który położony jest w dzielnicy KORTOWO z kilku powodów – wysoki standard obiektu, w którym zamieszkamy (pokoje 2 osobowe z łazienkami, po remoncie), własna pływalnia nleżąca do UWM oraz położenie na obrzeżach miasta nad jeziorem. Olsztyn sam w sobie to piękne miasto – wiele terenów zielonych, starówka z Zamkiem Kapituły Warmińskiej, a także genialny punkt wypadowy w inne miejsca Warmii i Mazur, które zamierzamy odwiedzić. Nieopodal naszego kampusu znajduje się także plaża strzeżona nad jeziorem, z której przy sprzyjających warunkach atmosferycznych na pewno skorzystamy.

Informacje o campie

- zakwaterowanie i pełne wyżywienie w DS WUM nr 8 (pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, obiekt po renowacji w ostatnim czasie)

- 9 treningów na pływalni (1,5 h) oraz treningi na sali gimnastycznej oraz świeżym powietrzu – 2 treningi odbędą się na pływalni 50 m

- pewne ubezpieczenie na czas trwania obozu

- DWUDNIOWA WYCIECZKA DO WILNA I TROK

- zestaw gadżetów obozowych

- sesja fotograficzna wykonana przez fotografa (dzieci otrzymają zdjęcia papierowe podczas trwania obozu)

- pełen dostąp do opieki medycznej

- wycieczki po Warmii i inne atrakcje

Kadra obozowa zostanie przedstawiona w późniejszym terminie.


Oferujemy Państwu także usługi dowozu dziecka na obóz z większych miast w Polsce:

Szczecin, Koszalin, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa, Kraków, Katowice (zawsze staramy się dobrać miasto wsiadania uczestników do pociągu najbliższe miejscu zamieszkania. Organizacja wyjazdu jest uzależniona od liczby chętnych - ok 5 osób na danej trasie pociągu.

Koszt dojazdu to 100 zł w jedną stronę / 180 zł w dwie strony.


Obozy zostaną zgłoszone do Kuratorium Oświaty w Gdańsku!

Zamieszkamy w DOMU STUDENTA NR 8  w większości w pokojach dwuosobowych. Akademik ten w pełni zaspokoi nasze potrzeby – korzystają z niego na co dzień Studenci Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Jest to obiekt po renowacji. W niedalekiej odległości od miejsca zamieszania znajduja się akademicka pływalnia, stadion sportowy oraz jezioro z plażą strzeżoną przez ratowników.

Obiekt znajduje się w dzielnicy Kortowo, część studencko – wypoczynkową miasta. Do ściesłego centrum oczywiście także zawitamy niejednokrotnie, choć będziemy starali się korzystać z walorów miejsca, które wybraliśmy na miejsce naszego obozu.

- dwudniowa wycieczka do Wilna oraz Trok

- wizyta w planetarium

- zwiedzanie starówki oraz zamku

- dwa treningi na pływalni 50 m

- wycieczka autokarowa do Wilczego Szańca oraz Giżycka

- wyprawa kajakowa

- plażowanie nad Jeziorem Kortowskim

- olimpiada obozowa

- wyjście do kina

LISTA RZECZY NIEZBĘDNYCH NA OBOZIE (poza wyposażeniem standardowym do ubrania):

- WAŻNY DOKUMENT TOŻSAMOŚCI (PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY)

- ważna legitymacja szkolna (podbita w roku szkolnym 2018/2019) – PROSZĘ SPRAWDZIĆ WAŻNOŚĆ LEGITYMACJI PRZED WYJAZDEM!!!! W przypadku braku legitymacji (dotyczy tylko i wyłącznie dzieci uczęszczających na co dzień do szkół poza terenem Polski – prosimy o kontakt w tej sprawie.

- czapka z daszkiem lub chusta na głowę;

- strój na basen (ręcznik, strój kąpielowy, czepek, okularki, klapki);

- długie sportowe spodnie oraz bluza sportowa (najlepiej z kapturem);

- koszulki i spodenki do ćwiczeń na lądzie;

- buty sportowe na zajęcia;

- kurtka przeciwdeszczowa;

Miejsce: Olsztyn - Kortowo + Litwa

Zakwaterowanie: Dom Studenta nr 8 – Uniwersytet Warmińsko - Mazurski

Cena: 2200 ZŁ

Ilość miejsc: 50

Kierownik: Jarosław Błażek

Zapisy


Kompleksową informacje o obozie można uzyskać pod numerem telefonu 785-331-511 (Jarosław Błażek) lub adresem mailowym obozy.otylii@gmail.com